Nosným programom veľkoobchodnej firmy Štefan Schúbert LEVTEX je nákup a predaj metrového  textilu podľa potrieb kmeňových a nových zákazníkov. Naša ponuka oslovuje hlavne šijacie dielne zamerané na výrobu pracovného ošatenia, povlakovín, plachtovín a obrusovín pre hotely, reštauračné zariadenia, nemocnice , bytový textil…  Tkaniny  ponúkame  predovšetkým zo 100 %-nej bavlny režné , biele farebné, potlačené, zmesové tkaniny v rôznych šírkach a dezénoch, ale aj lanové plátna režné , biele a farebné . Registrujeme zvýšený záujem zo strany obchodov a nákupov cez internet a preto vytvoríme e-shopový predaj…

V NAŠEJ PONUKE NÁJDETE:

 • Bavlnené plátna : režné ,  uni plátna cca 30 farieb v šírke 150 cm .Nájdete v sekcii : Jednofarebné – UNI plátna a kepre
 • Bavlnené plátna  potlačené vzormi: patchworky, modrotlače, levandule , kvietky,detské  – v šírke 140 ponúkame cez 600 vzorov.Nájdete v galérii potlačených látok.
 • Bavlnené povlakoviny hladké, kepové , flanelové a saténové.
 • Atlasgrádle bavlnené i zmesové v šírke 150 cm….
 • Damašky bavlnené i zmesové roznych šírkach…
 • Obrusoviny PVC podlepené netkanou textíliou, cca 20- 30 pekných vzorov v sekcii obrusoviny
 • Sýpkoviny – angin v prevedení režná – eko , uni a s potlačou, z kvalitných česaných bavlnených priadzí v hodné na perie a páperie!
 • Obrusoviny damaškové, s nešpinivou úpravou, pestrotkané…
 • Vačkoviny bavlnené aj zmesové pre odevný priemysel
 • Froté, vafle
 • Lanová plátna aj zmesové s bavlnou v šírke 150 cm o hmotnostiach 140-240 g/m2: režné, biele a žakarové ….
 • Kepre UNI  bavlnené i zmesové v hmotnosti od 160-300 g/m2, v šírke 150 cm…Špeciálne úpravy ako nehorľavá, voduodpudivá – hydrofóbna, antistatická atď.
 • Potlačené i pestrotkané pepitá, maskáče atď…

Rozšírili sme a rozširujeme ponuku o :

– kusový bytový textil : tričká, polokošele, košele, mikiny,froté osušky, uteráky, čiapky, fleece bundy, mikiny, vesty

–  posteľné súpravy , deky, župany, obrusy,uteráky, osušky, plachty bavlnené , froté, jersey  pre hotely, reštaurácie, nemocnice a domovy dôchodcov, domácnosti….

-pripravujeme chránenú dielnu a e-shopový predaj

Ceny určujeme podla množstva, platby , prepravných nákladov.

Na vyžiadanie  zasielame ceny , parametre…stačí postúpiť  požiadavky podľa druhov a množstva ! Ocením ak zároveň  obdržím tel. kontakt ,  fakturačné  a poštové údaje pokiaľ sú rozdielné !

Máme pestrú paletu európskych dodávatelov-výrobcov.Dnes je doležité zabezpečit  kvalitný textil .Spoločne uspieť v konkurenčnom prostredí a v časnom zabezpečení zakáziek.Takúto službu plní LEVTEX nakolko nakupuje len kvalitnú metzráž overenú rokmi spolupráce.Máme pestrú paletu európskych dodávatelov-výrobcov. Zabezpečujem metráž aj z pakistanu , z číny, ale len s kvalitou minimálne  porovnatelnej s českou!
Za kvalitu ručím , prípadné problémi riešim pružne k spokojnosti zákazníkov.
V rámci udržania perspektívneho rastu firmy a na základe požiadaviek zo strany obchodných partnerov postupne rozširujeme náš sortiment o nové druhy a obmieňame dezénové ponuky.
Sme obchodná firma a vieme načas zabezpečiť tovar  od kvalitných dodávateľov, výrobcov  podla požiadaviek Našich odberateľov.

Naši zákazníci nestrácajú  o čas a stres pri zabezpečení kvalitných materiálov!

Zabezpečujeme kvalitný a rýchly servis  a pracujeme v duchu hesla:

Firme LEVTEX sa bude dariť tak, ako  sa bude dariť jej zákazníkom.

Nové produkty